SONK - 3.kolo TADÝÝÝÝ

New systém obíhání SBének - ZDE!!


Pěknej trailer na eclipse zkomponovanej ze scén z Twilight
P.S. Má to pěkný písničkyAdward Cullen vs. Chuck Norris

17. května 2009 v 21:04 | Marký
Chuck Norris vypije pivo i se sklenicí, protože kdyby nechal sklenici, Edward Cullen by mu vynadal že nechává odpad.

Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris. Ale až od té doby, co to Edwarda Cullena přestalo bavit, tak to Chuckovi přikázal dělat místo něj.

Chuck Norris je tak silný, že porazí v boji i sám sebe. Ale neporazí Edwarda Cullena.

Chuck Norris objel zeměkouli na rotopedu. Edward Cullen ji obešel pěšky. Za hodinu.

Chuck Norris musí třídit prádlo na čtyři hromady - bílé, barevné, krvavé a dotčené Edwardem Cullenem.

Chuck Norris je častým dárcem krve pro Červený Kříž. Jen ne svojí vlastní... Dává jim zbytky, které nechutnaly Edwardu Cullenovi.

Teorie evoluce neexistuje, existuje pouze seznam živočišných druhů, které nechal Chuck Norris přežít, protože se zamlouvaly Edwardu Cullenovi.

Vesmír existuje, protože se bojí žít na stejné planetě s Chuckem Norrisem, od té doby, co Chuck naštval Edwarda Cullena.

V běžném obývacím pokoji je 1 242 objektů kterými vás Chuck Norris dokáže zabít včetně pokoje samotného. Edward Cullen se sám skládá z 1 242 částí, kterými zabíjí.

Nekteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem. Chuck Norris nosí pyžamo s Edwardem Cullenem.

Chuck Norris nepíše knihy. Písmena se sama zformuji do slov z čiré hrůzy, že by je Chuck mohl předat Edwardu Cullenovi.

Tisíce let v minulosti potkal Chuck Norris medvěda. Ten utekl na sever na Arktidu. Tam potkal Edwarda Cullena a na jeho počest nosí všichni lední medvědi bílou srst.

Velká Čínská zeď byla původně postavena aby zabránila Chuckovi Norrisovi vstoupit do Číny. Žalostně selhala, protože Edward Cullen byl zrovna naštvaný na Chucka Norrise a v jednom ze svých záchvatů vzteku hodil Chucka až do Číny.

Čas na nikoho nečeká... pokud to není Chuck Norris jako předvoj Edwarda Cullena.
Chuck Norris zničil periodickou tabulku prvků, protože uznává pouze prvek překvapení nad tím, jak je Edward Cullen úžasný.

Chuck Norris spí s polštářem pod pistolí, protože mu to připomíná tvrdé tělo Edwarda Cullena.
Scéna ve které Chuck Norris prohraje souboj s Bruce Leem, byla scéna s nejdražšími speciálními efekty v historii kinematografie všech dob, protože Edward Cullen nikdy nepřipustí, aby jeho nepříteli ubližoval někdo kromě něj.

Chuck Norris nepotřebuje vzduch k životu, to vzduch potřebuje Chucka Norrise. Edwarda Cullena potřebuje všechno na světě.

Chuck Norris si umí olíznout své vlastní lokty. Oba současně. Edward Cullen olízne za 1 sekundu 100 loktů a ani se nezadýchá.

Když Chuck Norris přechází ulici, auta se musí rozhlédnout na obě strany, protože hrozí, že proti Chuckovi Norrisovi přechází Edward Cullen.

Chuck Norris umí tleskat jednou rukou. Edward Cullen jednou nohou.

Chuck Norris je schopný fotosyntézy. Edward Cullen umí kromě toho produkovat mimo jiné helium, vodu, uhlí, diamanty. Jediný důvod, proč Chucka stále nechal žít, je proto, že mu dělá sluhu.

Chuck Norris doma nikdy neuklízí, špína se bojí překročit jeho práh, aby neušpinila Edwarda Cullena na návštěvě.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Přema Přema | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 15:37 | Reagovat

Souhlas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.